| danielamaria a întrebat:

1.Este adevarat ca daca porti sutien nu iti mai cresc sanii?
2.Este adevarat ca mararul ajuta la cresterea sanilor?

4 răspunsuri:
| xJelenaTrueLove a răspuns:

1.Da dar numai daca il porti neancetat
2.Da ajuta dar in cantitati moderate

| BadResonance a răspuns:

1.Ii slabeste si se dezvolta mai incet.
2. Ajuta dar nu foarte exagerat.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

| EuGeNiEcUfRiSkA a răspuns:

1.depinde de fiecare persoana sunt unele care nu le cresc din cauza ca poarta sutien si altele care le cresc chiar daca poarta sutien.
2.Nu e adevarat e o prostie mararul ca si alte legume si fructe contine vitamine e bun pentru organism dar in nici un caz sa nu te apuci sa mananci marar cu gandul ca o sa ai niste super-sani sunt doar leacuri babesti asteapta sa iti creasca si nu purta sutien.se dezvolta mult mai bine daca nu porti sutien...te-am pwpat...si poti sa dai si tu funditawhistlingblushing