| Andra00009 a întrebat:

Am auzit ca Miley Cyrus s-a drogat! Imi puteti arata filmuletul, sau poze? Funda :*

Răspuns Câştigător
| Messyhair a răspuns:

Uite aici site-ul original pe care a aparut prima oara filmuletul
http://www.tmz.com/......h-montana/

87 răspunsuri:
| me a răspuns:

Da, s-a drogat cu salvie, care este considerata la noi o planta etnobotanica, la ei este ilegala, uite aici filmul:
http://www.libertatea.ro/......14371.html
uite reactia tatalui ei:
http://www.libertatea.ro/......14442.html
sper ca te-am lamurit.
sarbatori fericite.

| Zoet a răspuns:

Asa se zice si despre Justin Bieber ca e gay sau nu stiu ce.
Stai linistita... Nu cred asa ceva!
Paaaawave

| Tasya05 a răspuns:

Da sa drogat este o tarfa cum a fost mereu! http://www.google.ro/......http?/url

| Orlando72 a răspuns:

Dao naibi de proasta am auzit si eu azi de la un coleg.

| ღDenyssaღ a răspuns:

Da este adevarat si eu am auzit de la o prietena ca a vazut la stiri si mi-a spus. mi-a mai spus o prietena ca ea vrea sa se lase de cariera sa adica de actorie si de cantat.eu nu cred adica este faimoasa si castiga foarte multi bani deci...

| ღDenyssaღ a răspuns:

Ea este cunoscuta.si eu o indragesc foarte mult, dar totusi nu cred ca s-a drogat uite un videoclip http://www.tmz.com/miley-cyrus-se-drogheaza-brithday-party-miley-cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe saitul www tmz. com hanna montana s-a drogat so veni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da s-a drogat crede-ma si pe mine ma doare sa cred asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, chiar sa drogat.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma socat dar mie tot imi draga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, s-a drogat.

A aratat peste tot la TV.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am raspuns! www.youtube.com/miley-cyrus-smooking-to-a-bong

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca un STAR pierdut de cacaturile astea de marijoana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand am auzit ca miley chrus s-a drogat m-am speriat foarte tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, Miley s-a drogat! si mie imi vine greu sa cred dar e adevarul! sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da miley cyrus sa drogheaza.nu pot sa-ti arat poze sau filme dar sa drogheaza.pe cuvant de cercetas. am vazuot in poze. si filme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu im i place deloc de ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu ce sa cred...sunt cam dezamagita...cand am vazut mi-a venit sa plang deoarece sunt un idol a lui Miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus se drogeaza impreuna cu prieteni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi pasa ce a facut, eu tot o ador este idolul meu.Eu am sa ii fiu fan mereu.Si ca sa treaca peste asta are nevoie de iubire si incredere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte dezamagita de ea. dupa ce ca eram cea mai mare fana ai ei m-a dezamagit. si uite ce ne arata ea. o urasc. jia dezamgit milioane de fani nu numai pe mine.de ce face asta?
imi poate raspunde si mie cineva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dai pe google si scrie poze cu miley cyrus cand se droga si gata iti sa filmuletul