| Darkseeker a întrebat:

Am auzit ca Mos Nicolae aduce la toti copiii cuminti cate o sticla de Jack...cine a fost cumintebig grin?

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Uau. Ce mos nesimtit. Mie nu mi-a adus nimic si am mai stat sa il si asteptphbbbbt

| Adry05 a răspuns:

Eu nurolling on the floor am gasit sa ma cert cu mama exact cu 2 zile inainte de mos nicolaebig grin asa ca la mine n-a vntsigh ei asta elaughinglaughing

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Mai, mai.
Asa ceva la copii.
Ayyy, raulehappy
Inveti copii cu bauturahappy
Eu nu am fost cuminte, dar sigur primeschee hee

O seara placutahappy

| ExtraSakadat a răspuns:

Eu am fost! smug.
Am primit de la 'Mos' 2 clame de parbig grin. E sarac anul asta!laughing

| ClaraZ a răspuns:

Toti am fost cumintilaughing. Da Mosu' falimentlaughing

| alissya a răspuns:

Eu sunt cuminte love struck
daca mosul vine pana aici, cu sticla aia ii dau si o masa copioasa si il gazduiesc la mine peste noapte big grin aici la germania love struck
deci Mosule te astept laughing

| regina a răspuns:

Eubig grinmereu sunt cuminte pentru un asemenea cadoulaughing

| Nume a răspuns:

Eu, dar ma imbata mosulaughing

| nixy a răspuns:

Aduce pe naiba oh go on pana ajunge la noi o bea pe drum :]]