| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor!
Va adus ceva mos Nicolae, ati fost cuminti?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
A venit aseară pe neașteptate, nici nu m-am gândit că o să am o seară frumoasă cu el.
Azi m-a durut toată ziua capul din cauza șampaniei de la cină.
Pa, pa.

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Am fost rea, nu mi-a adus nimic, opoate imi va aduce Mos Craciun

| Demise a răspuns:

Da, mi-a adus dulciuri smug

| Duucu a răspuns:

Un bax nou de prezervative, restul s-au rupt. Tie?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceva ciocolata si haine...nu am fost prea cuminte...

| BlackEyedGirl a răspuns:

A venit, normal smug (m-au tinut ai mei vreo 20 min pe afara ca sa nu vad cand vine mosul rolling on the floor ) si mi-a adus multe dulciuri.

| Cuvântul1 a răspuns:

Pun pariu ca fetelor mosu Nicolae le-a adus un sac plin de vibratoare big grin

| ImiPlacToate a răspuns:

Mosu mi-a adus o 3 pungi cu dulciuri si 1 milion, O zi buna

| RosaL a răspuns:

Nu am fost cuminte, si nu mi-a adus nimic big grin

| fl3bletzeatha a răspuns:

Am fost cuminte si mia adus dulciurii si banii.

| Killer1045 a răspuns:

Da mie nu-mia adus nimic mosul findca eu nu din Rominia mie pi 18 decembrie o sa-mi aduca o torba de dulciuri