| portocalăăă a întrebat:

Am auzit ca nane locuieste in timisoara/strada orsova. este adevarat?

5 răspunsuri:
| Alice a răspuns:

Buna. si eu sunt fan nane. deci nu e sigur ca sta acolo. el cand are concerte se duce la bucuresti/constanta/ploiesti si tot asa. deci poate acolo are casa/apartamentul unde se recreaza dar nu e sigur. daca multi zis DA DA acolo sta o fac fara sa stie raspunsul mai mult pentru fundite. deci acum poti crede ce vrei. eu ti-am zis ce am stiu.:* te pup(:^^

| Mikydutzaa12 a răspuns:

[I]
Totu` s-a sfarsit exact acolo unde a inceput,
Orasul Orsova, strada gherna, zona sud...
Asculta nane-poveste de seara.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nane Locuieste In Orșova, Mehedinți, România

| CsabaSzucs a răspuns:

Despre Nane, acest cioflingar a muzicii actuale romanesti! A organizat Junior One un concert cu el la Timisoara, si dupa ce a facut concertul, Nane a furat toti banii si a fugit! Ulterior filmand un clip in care isi bate joc de organizatori! pai asa se face? Nu demult Junior One i-a dat DISS la Nane pe piesa "Nu Tac" cautati pe Youtube: Jun1or - Nu Tac ca sa aflati toata povestea va las aici link-ul https://www.youtube.com/watch?v=N7bbvZqxJ0s

| Margulescu_Ionut_1996 a răspuns:

Nu este adevarat! Nane locuieste in Orasul Orosva, care se afla ca cativa Km de Timisoara! Cauta pe Google Maps si o sa vezi! Sper ca te-am ajutat!