| xXDiDiNaXx a întrebat:

Am auzit ca se fac bani p imvu cu conturile ca trebuie sa inviti de 5 ori.si de aici nu mai stiu...cum sa fac?

2 răspunsuri:
| anycutza [:X] a răspuns:

Trebuie sa dai la FREE CREDITS apoi la INVITE AND REFER PEOPLE->INVITE BY E-MAIL la prima scrii e-mailul cuiva [poate sa fie tot al tau] un nume [poate sa fie si la intamplare] de ex.dkljd apoi dai continue.Iti vor trimite un e-mail la adresa p care ai scris-o acolo si u va trebui sa dai YES p invitatie apoi faci un cont si rogi un prieten sa iti intre p contul p care l'ai facut anterior...astepti sa iti dea primii 500 apoi t invita de 5 ori astepti sa se faca suma de 1. 500 si gata trebuie de fiecare data sa refaci schema pentru alti 1. 500winking inca ceva [daca imediat dupa ce ai facut contul nu o sa o ai la friend atunci nu va merge e cam greu dar t obisnuiesti tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dragul meu dar daca stiu t anunt pupici