| Aηŭтzαgiяℓ a întrebat:

Am auzit ca sutienele dauneaza cresterii sanilor.straight face Adica e posibil sa nu mai creasca sau sa creasca mai greu. Este adevarat?hee hee

Răspuns Câştigător
| Marcela a răspuns:

Daca esti in crestere si il poti zi si nopate da dauneaza happy
cand iti dai seama si til dai jos o sa ai sani lasati ca ai lui bunica happy
ok este bine sa porti sutien pe timp pe zi sau cand meri unde dar cad stai n casa dal jos, lasa sanii sa creasca liberi happy

1 răspuns:
| kida_3825 a răspuns:

Nu nu este adevarat ...am incercat si eu sa nu mai port sutien ca toate fetele spuneau ca d`aia nu`mi mai cresc sani dar n-a mers.nu dauneaza :* funda :d puppy dog eyes