| 愛日本 a întrebat:

Am doua intrebari pentru fete:
-E adevarat ca sutienele cu burete au un fel de sârma?
-E adevarat ca sutienele cu sârma opresc cresterea sanilor?

3 răspunsuri:
| narcisa a răspuns:

Toti au pareri diferite. unii spun ca opresc cresterea sanilor altii zic ca nu.nu prea stiu ce sa cred.
cum a zis hopeless aceste sutiene pot provoca cancer de san daca sunt purtate timp indelungat.depinde si de corpul fiecareia
o fata din scoala la care invat avea 14 si purta sutien si noaptea si a facut nodul la san.
parerea mea este sa fii naturala.crezi ca daca sanii tai par mai mari esti o alta persoana.si oricum anul asta se poarta sanii mici.

| simonna a răspuns:

Nu stiu daca opresc cresterea sanilor dar am inteles ca provoaca cancer de san, nu stiu daca este adevarat pentru ca daca ar fi toate ar trebui sa avem cancer de san.

| Afdsa a răspuns:

Buna. big hug
-Da, este adevarat ca sutienele cu burete au sarma.
-Daca nu este marimea si cupa potrivita, pot opri cresterea sanilor.
Pa, pa :*.