| Fan7a a întrebat:

AM auzit de directorul scoli ca va ingheta anul scolar 2010! e adevarat?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca se va face greva si profii nu vor fi platiti o sa va inghete medile voastre fara nota si va trebui sa faceti din nou anul laughing

| CobraLeon a răspuns:

In fiecare an spun ca vor ingheta anul scolar, insa degeaba.nu se intampla nimic. Daca ti minte anul trecut au facut greva cateva saptamani, in unele locuri chiar si o luna, si nu au rezolvat nimic. Ba mai mult atat ei cat si noi am avut de suferit de pe urma acelei grevi. Profa mea de mate a spus ca nu va mai face greva niciodata. Adevarul este ca, oricata greva ar face ei guvernul nu le acorda nimic in plus

| Fan7a explică:

La ce note am eu m-as bucuralaughing

| Dannah a răspuns:

Nu, nu este adevarat! love struck