| justmegirl a întrebat:

Am auzit de la parintii mei ca pe vremea lor cola era foarte scumpa si era cel mai bun suc.ca nu se compara ca asta de acum... e adevarat? cine a trait vremurile spuneti-mi cum erabig grin

1 răspuns:
| marianna_3496 a răspuns:

Era cola romaneasca, mai era cico si mai tarziu, spre anii 90 brifcor.Pt timpurile de atunci,normal,era f buna, tinand cont ca nu prea era altceva, Intreaba-ti parintii daca-si mai amintesc de racoritoarea bembem.Era la sticla de 1 litru, un fel e fresh de portocale, aia era mai buna decat cola.