| smsamif a întrebat:

Am auzit de la un prieten de Fata de la Miezul Noptii de pe Taraf TV. care sunt prezentatoarele care se dezbraca cel mai mult? si cand fac emisiune? in ce zi?

3 răspunsuri:
| ALEXANDRA1356 a răspuns:

rolling on the floor)
Pai eu din cate stiu, e in fiecare seara. pe la 00:30 sau 1:00 Cam asabig grin

| mejustme444 a răspuns:

DIN cate stiu ...la miezul noptii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romania are nevoie de tine in situl cu cea mai mare expunere internationala ,sute de mii de oameni pot schimba imaginea tari sale .tensionat si distractiv,e locul potrivit.
Romania are nevoie de tine!
http://www.erepublik.com/en/referrer/lostROsoul