| andrey9999 a întrebat:

Dc ce numai dureaza atata fata de la miezul noptii? Si dc nu se mai dezbraca?tongue

4 răspunsuri:
| Ghost a răspuns:

Ca sa nu o mai frecati voi la cald de aia nu se mai dezbraca

| crixus a răspuns:

Din cate am inteles au probleme cu CNA(nu-mi explic de ce). doar Ana a mai ramas deoarece toate devenisera curvele camatarilor si a tiganilor.

| ionutz0116 a răspuns:

Nu mai dureaza atat de mult ca nu mai pot cameramanii sa stea cu stanga sculata.Nu se mai dezbraca pentru ca se uita prea multi prosti la ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper sa i-a foc cu tot cu postul ala de 2 lei rolling on the floor