| SweetGirl_9181 a întrebat:

de ce este interzisa emisiunea "fata de la miezul noptii"copillor sub 18 ani daca aia nici macar nu se dezbraca...pe taraf tv insa urasc manelele...big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Pai gandeste-te sh u...toti astia de au sub 18 ani o sa dea navala ca e cine stie ce...si creste audientaaawinking

6 răspunsuri:
| Adyr0 a răspuns:

Poi ne intrebi pe noi? Intreba-i pe aia de la CNA.

| anduta160 a răspuns:

Dar gandeste si tu putin... tu ai vazut cum e imbracata si cum danseaza, m`am uitat si eu intr-o seara 5 min dar este o tampenie

| Liviu a răspuns:

Eh Pitzipoanca si aia de la taraf
M-am uitat odata sa vad daca isi arata FoFoloanca'
dar degeaba statea imbracatalaughing bine si atunci ma uitam cu sonoru pe mute lollaughing

| ionik_1763 a răspuns:

Si eu m-am intrebat(asa e cand ai rude obsedate de sex)
o singura data s'o dezbracat si o stat asa cam 10 sec

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun sa fie cum ziceti voi dar recunoasteti ca este erumoasa fata de la miezul noptii nu?