| Apy a întrebat:

Am auzit la tv ca maine in jurul orelor 9-11 ca va fi eclipsa de soare.pentru a putea sa te uiti, se pot folosi ochelarii de soare? aveti idee de unde pot cumpara ochelari de eclipsa? sa fie ieftini va rog. dau funda

2 răspunsuri:
| TwEEty_9286 a răspuns:

Poti folosi ochelari de soare doar daca sa zicem le faci un test[te uiti cu ei la bec atunci caand lumina este aprinsa iar daca se vede clar becul atunci sunt buni]sau poti folosi niste ochelari 3D deoarece acel plastic iti protejeaza ochii:d.pa pa*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pot folosi ochelari de soare, poti folosi ochelari colorati sau simpli, important e sa-i aiwinking