| Alëxąndŕą a întrebat:

Am auzit pe accest site cam asa ca este un episod in care Naruto devine hokage si Sasuke se intoarce si Hinata ii zice lui Naruto ca ii place de el... deci dau funda cat fundu tau! daca im ziceti al catelea episod e? Si nu vreau raspunsuri stupideeeeee

3 răspunsuri:
| Nu a răspuns:

Nu, nu devine Hokage. Are doar o haina asemanatoare.
Uite aici e episodul:
http://www.animefreak.tv/watch/naruto-shippuuden-episode-163-online

| SicBru a răspuns:

Eu din cate am citit in manga nu se intampla asa ceva si Hinata intr-adevar ii zice ca il iubeste dar atunci cand se lupta cu Pein si asta e prin episodu 160 si ceva dar Sasuke nu se intoarce.
intra pe www.animefreak.tv si uitate la episoadele de la 160 incolo inspre 174 si o sa vezi faza cand ii zice Hinatu lui Naruto ca il iubeste.

sper ca te ajuta;)) funda;;)

| Pop_Serban_1990 a răspuns:

Acest episod nu exista, Naruto Shippuden inca este ongoing.singurul episod care este asemanator este cel Naruto vs Pain dar nu are nici-o treaba cu Sasuke, deci cum am zis acest episod nu exista.