| BrokenWings a întrebat:

Am auzit si eu de nuantator thinking Si eu imi doresc foarte mult sa am culoarea parului mai inchisa deoarece sunt blonda spre saten si vreau sa imi fie saten! Doar ca inca nu vreau sa vopsesc big grin Sunt prea mica >:"
Va rog sa imi spuneti tot ce stiti despre nuantator. Se poate folosi doar dupa ce te vopsesti sau nu e neaparat?
Sau macar sa imi spuneti ce alte metode de inchidere a culorii parului mai stiti :*
funda :*

Răspuns Câştigător
| Ada11 a răspuns:

Draga mea Ale, tu esti o dulce asa cum esti si daca te faci mai bruneta, te bat. Fii tu insuti. Chiar nu cred ca ar fi necesar sa te schimbi atat de "radical". Esti o dulceata si o irefutabila in limbajul nostruwinking. Esti cea mai tare si blonduta.
Te pup.
Ade

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge nuantatorul daca iti iei un brunet sau o culoare mai inchisa ca parul tau.Ciudat...tu vrei sa ti-l inchizi si eu invers. Facem schimb?laughing

| BrokenWings explică:

As vrea eu laughing