| AlwaysDream a întrebat:

Hei! Vreau sa va spune-ti parerea, dar sa fiti seriosi. Vreau sa ma vopsesc blonda si culoarea sa fie ca a Dakotei Fanning. Culoarea pielii mele este mai inchisa, culoarea parului meu este saten foarte deschis, si culoarea ochilor este albastru spre verde.

2 răspunsuri:
| AlwaysDream explică:

Nu am tenul foarte inchis, e culoarea cappuchino'ului, ceva in genul. Mersi de sfat:*

| maria1306 a răspuns:

Da, cred ca ti-ar sta foarte binehappy doar daca nu ai tenul Foarte inchis.big grin