| Alee_6805 a întrebat:

Am auzit undeva ca Justin Bieber are centura neagra la karate.Asa este?

8 răspunsuri:
| CenturyChild a răspuns:

Din cate stiu eu, ca sa iei centura neagra trebuie sa ai cel putin 18 ani ( cel putin asa-i la noi). Oricum nu cred ca arewinking

| Nimic special a răspuns:

Ce durere laughing, frt dar pe tine te intereseaza si cat poarta la chiloti.

| MonkeY a răspuns:

Nu trebuie sa aiba 18 ani de unde ai auzit tampenii de asta poti sa ai centura neagra la karate si la 12 ani nu conteza varsta ci munca pe care o depui... off mai bine cititi o carte sau

| georgy10 a răspuns:

Nu, nu este adevarat. uite si un link in care un fan spune asta drept ironichttp://www.libertatea.ro/......92115.html

| Lalysuka a răspuns:

Daca copilu ala are centura neagra la karate, eu sunt sotia lu MJ (chiar daca as vrea eu nu se poate) la fel si la domnisoru Bieber.

| bombonik44 a răspuns:

Nu imi pasa, adica daca are centura la karate stie sa se apere de fani ceea ce nu imi pasa ca eu nu sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ti-e si cu centuristii astia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@CenturyChild
Ceea ce ai zis tu e o tampenie straight face Cum adica sa iei centura neagra la 18 ani? Eu o s-o iau la 12 sau 13 straight face