| Kanpeki a întrebat:

Am auzit zvonuri cum ca Puya canta si manele dar eu nu cred sad Voi credeti?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu norm ca nuoh go on presa asta inventeaza tot felul de barfe despre vedetechatterbox

| Tweetymrrr a răspuns:

Nup. Nu cred! Este o aberatie! nu se poate! Ce. nu crede tot ce zboara. Asa ziceau si ca M. J. nu este mort si ca a facut asta doar ca sa nu il mai"vaneze "presa. Minciunosi rau romanibatting eyelashes

| AnaBejenaru a răspuns:

Nuuuu...normal ca nu canta manele, atat ar mai trebui

| ChristineW a răspuns:

Ok, nu te supara, si nu da spam.
Numai un idiot ar spune| crede ca Puya canta manele. Nu mai e Puya care era ( cu La familia ), dar nici asa cocalar nu a ajuns.

| DraPraaHaarp a răspuns:

laughingDa nu ca canta manelelaughing se zice asa ca canta comercial sh de asta.nu canta manele. pur sh simpu canta ce cere loomea[ma rog. unii]