| LoveForShania a întrebat:

Am avut cosuri si acum mi-au ramas semne, pete. Cineva mi-a spus ca la vara, cand o sa ma bronzez nu o sa se mai vada. E adevarat? Sau o sa raman cu ele toata viata? Doamne sunt groaznice.

2 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Încearcă crema RETIN-A, să o folosești doar seara, mie după un timp mi-au dispărut urmele de la coșuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti trec..decat in multi ani, sau poate chiar deloc.si nu vreau sa te sperii dar mai bine decat sa te mint nu?laughingAm si eu urme de"razboi"pe fata..nu foarte vizibile, dar sunt.ala e doar un mit cred..Ca sa le faci sa dispara mai repede incearca crema de galbenele, e cea mai buna pentru asta! dar nu multa ca ingrasa tenul.big grin