| anonimanonima a întrebat:

Am avut imvu, o data, si nu imi mai mergea bine calculatorul.se bloca. dupa ce mi l-a sters persoana care mi l-a reparat, merge perfect! Imi placea mult acel joc! Daca il instalez iar.nu e bine! jtitzi alte jocuri.in genu imvu.si va mai intreb ceva(nu cred ca exista) : exista imvu online laughing. si daca imi dati jocuri in genul imvu. dati si siteul de unde sa le down.[sa nu aiba virusi] (funda. si daca o sa fie frum jocul, mai treceti pe la mine si lasatzi raspuns, si dau iar funda!)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite, cand eram mai mica, calculatorul mamei mele s-a stricat si pe acel calcultor aveam niste (desene animate)! Cand a venit un specialist, ca sa-mi repare calculatorul din casa a trebuit sa-mi stearga desenele! Ai putea incerca sa chemi un specialist sau s-a mai intrebi si pe alti! Stiu ca raspunsul meu nu a fost folositor, dar am incercat sa-ti zic tot ce stiu si a mers!