| Bogdana a întrebat:

Am avut o batatura la piciorul drept de la slap, mi-a trecut dar mi-a ramas o cicatrice/un semn rosu, nu ma doare, nu ma mananca.nimic.doar semn, cum il fac sa dispara? vreun unguent, solutie. ceva?

7 răspunsuri:
| rosepassion a răspuns:

O sa iti dispara singura

| Delisha a răspuns:

Dureaza...eu am semn de 2 luni tot la picior
pana se reface tesutul dureaza cv.

| passion a răspuns:

Va trece cat de curand! ai doar un pic de rabdaretongue!

| oana_3034 a răspuns:

Iti trece sigur cu unguent de galbenele...mergi la farmacie si cere unguent de galbenele si citeste pe spatele acestui unguent k trebuie sa aiba actiune cicatrizanta... functioneaza 100%...mult succes:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu timpul o sa iti treaca, ai rabdare in 1 saptamana maxim iti disparewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa iti ramana o pata mai pigmentata, in rest nu ai ce-i face.doar daca vrei cumva sa o vindeci cu laser, dar ai putea ajunge la un esec, laserul lasa pete in functie de pigmentatia naturala.asa ca ...lasa,o mica pata maronie, noroc ca nu e pe fata!

| elyshor16_7114 a răspuns:

Eu urasc semnul alalaughingAm avut si eu dar stai linistita ca o sa iti treaca cu timpulwinking