| SweetnSpicy a întrebat:

Am avut o prietena foarte bună, dar ne-am certat, eu am plecat din tară și nu am mai vorbit deloc cu ea de 6 luni, mie îmi este dor de ea și aș vrea să încep sa vorbesc cu ea din nou dar nu știu cum, este zodia taur și este a drecului cînd vrea. ceva ajutor se poate?

4 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Whoa, o zodie dura, dar noi racii vedem partea pozitiva a lucrurilor si tot timpul suntem amabili si prietenosi cu toata lumea. Nu conteaza zodia prea mult, prietenii sunt prieteni si la bine si la rau si nu-i lasa sa-i desparta o cearta prosteasca, deci ar trebui s-o suni si sa lamuriti lucrurile. Ma bucur ca te-am ajutat si sper sa-ti fiu de folos.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Parerea mea este ca trebuie sa incerci sa vorbesti cu ea. Exista situatia ca si ea sa-si doreasca acelasi lucru si atunci totul e ok. Eu nu cred in zodii, important este persoana, calitatile ei si felul ei de a fi.

| ChocaholicBi a răspuns:

Nu conteaza zodia prea mult, daca voi sunteti intr-adevar prietene bune si ea tinea la tine te va ierta. Vorbeste cu ea pe messenger si roag-o sa te ierte! O cearta stpida nu poate tine prietenii adevarati departe de tine in orice tara ai fii. Poate ca si ei ii e dor de tine. Daca tot nu vrea deloc sa te ierte inseamna ca ea dpoar s-a flosit de tine sau ca ea nu a crezut niciodata ca ati fost prietene bune, ci doar niste simple amice. Succes si sper sa te impaci cu ea! Stiu cat de dureros e sa pierzi un prieten buna! Poate merit o funda...

| Angel_4453 a răspuns:

Hey si eu sunt in zodia taur si recunosc ca sunt al dracului rau laughing
acum sa revenim la subiect
daca ai id-ul ei sau nr de telefon suno au vb cu ea pe mess si mai intai nu te fa asa interesata de prietenia ei spune-i si tu ce mai face, si ce ae degand de sarbatori (desi aparent zodia taur e super rea. asa si e dar uneori are laturi foare sensibile eu de exemplu sunt o fata miloasa si iertatoare)
spune-i ce prietene si-a mai facut si zii ca de cand v-ati certat nu ai mai vb cu nici o fata asa special ca si ea si te-ai gandit ca acum cu ocazia sarbatorilor de iarna ii doresti sanatate fericire etc si daca nu vrea sa va imapati.sigur va da roade si eu sunt la fel ca ea astept sa faca altcineva pasul de impacare
stii tu
"Daca ai nevoie de prietenia ei si va despart 100 de pasi fa tu primul pas si sigur ii va face ea pe ceilanti 99 de pasi"
am cam adaptat-o la situatie
ok o zi buna si muuultttt succeeeesss