| bluesky a întrebat:

Am avut selectat la hi5 sa nu accept in mod automat comentariile, acum cand intru acolo sa le accept, dau "Aproba" dar nu se aproba! straight face Ce are? Ce sa fac? Pot trimite un e-mail la cei de la hi5? Daca da, care e adresa? confused

Răspuns Câştigător
| sfo a răspuns:

Stai cuminte că nu eşti singura persoană căreia i s-a întâmplat...sigur e o defecţiune tehnică, dar o să poţi cam peste o zi/două.winking

2 răspunsuri:
| dennnnnnisa a răspuns:

La mine e chestia asta de un anstraight face sh tot imi rog prietenii sa intre sh sa imi acc comm`urile...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face un log out, sa intrii din nou, sa iti schimbi toate alea de la. confidentialitate, si dupa aceea sa le pui din nou cum vrei tu... poate functioneaza.Succes!