| Anonimaaaaaaaaaaaa a întrebat:

...Am avut un prieten.cand eram mica. aveam 5 anisori si il stiam de la 3 ani.Parintii nostri au fost colegi in liceutongue. si marea parte a copilariei a avut legatura cu elsad. ma jucam des cu el.Ne intelegeam super. eram prieteni foarte bunilaughing si ne distram impreuna.:X si ma duceam la el si el la mine. da eram foarte mici.Pana cand intr-o zi parintii nostri s-au certat. iar ai lui au divortat.si nu l-am mai vazut ani intregi de atunci ( vreo 4, 5 ani). Si imi este foarte dor de el.Nu m-am putut abtine.si m-am dus pe la blocul unde sta el.si nu era nimeni.La un moment dat l-am vazut pe taicasu.happy ( ciudat.)
si mai demult o vazusem pe mama lui la un hypermarket.care m-a recunoscut si m-a salutat. dar eu am ramas prea socata. dupa atata timp.sa ma recunoasca.SI imi este foarte dor de el! as da orice sa il vad din nou! sa vad cat de inalt e.cat de frumos s-a facut. Daca putem fi din nou prieteni.as da orice ca parintii nostri sa se impace si sa pastreze legatura. iar noi sa putem fi prieteni din nou! Am atatea amintiri frumoase cu el.Nu aveti idee prin cate am trecut impreuna.Cat am ras impreuna. El ma ajuta mereu la teme.ma facea mereu sa rad.Era haios.si era o placere sa se joace cu mine.cryingcrying Doamne. de ce ai dat sa fie asa? Oare vrea sa imi arate ceva? Oare ceva o sa se intample.Tot ce stiu este ca am avut o groaza de vise ciudate cu el ca il sarutam. Iar atunci cand am avut un iubit anul trecut, cu o seara inainte ca iubitul meu sa se desparta de mine. l-am visat pe el, trist, de parca ar fi vrut sa ma despart de iubita-miu.Si mai ciudat e ca i-am vazut ambii parinti dupa atatia ani.Nu stiu ce sa fac. Ajutorcryingsad mi-e dor de el si as da orice sa il vad din nou! Sa fim din nou prieteni ca inainte.Desi probabil ca s-a maturizat ( e in clasa a 8 a) si cand o sa plece la liceu o sa fie prea tarziu pentru mine. As da orice sa se intample ceva sa il vad din nou!cryingsadcryingcrying(

4 răspunsuri:
| MissL a răspuns:

Vorbeste cu ai tai, sa mai luati legatura cu familia lui, sau cand ii mai vezi pe ai lui vorbeste cu ei, saluta-i intreaba-i de el si spune-le ca ai vrea sa-l vezi...

| alish a răspuns:

Scumpo... nu stiu daca iti dai seama ce se intampla aici,dar iti zic eu : esti indragostita pana peste cap de el.Poate tu nu vrei sa recunosti, dar chiar asa ewinking crede-mawinking se vede din felul in care vorbesti despre el:X. Poti sa vbesti cu mami tau despre acest lucru,sh sa ii zici ca daca ea chiar tine la tien va lua din nou legatura cu familia lui sau te va ajuta macar sa il cauti, daca nu merge din prima sa o convingi, fi suparata cateva zile o sa vezi ca o sa te ajute in oricewinking. Deci te duci in super-marketul in care ai vazut-o pe mami lui sh intrebi pe cineva cunoscut tie daca a vazut-o cumva. Daca nu, te duci la blocul lui sh intrebi veciniihappy ei trebuie sa stie macar ceva poate te ajuta sa iei legatura cu tati lui sh sa iti zica el.happy sper sa te ajute Dumnezeu sa il gasesti:X, dar vezi ca in 4-5 ani, el poate s-a schimbat, deci nu iti face nici prea multe sperante ca va fi acelasi, poate are iubita. poate...sau poate ca inca te mai iubeste:X mi-ar placea ff mult asa:X deci sa imi dai mesaj privat cu id-ul tau ca sa imi spui ce s-a intamplat:* succes skumpo:X

| Ralukutza_5288 a răspuns:

Intereseaza-te! Daca o mai vezi pe mama lui salut-o si intreab-o despre el! Tine minte ca nu tu te-ai certat cu parintii lui, ci parintii tai, tu nu ai nici o vina! Intreab-o pe mama lui daca poate sa iti dea numarul lui de telefon ca sa mai vorbiti ca ti-e dor de el ca nu l-ai mai vazut de mult! Sau intereseaza-te de el pe internet! Cauta-i facebook-ul! Sau intra pe 123People.com si cauta informatii despre el sau parintii lui, poate ii gasesti adresa! Nu te lasa daca tii la el! Eu iti tin pumnii! LOVE, PEACE AND HOPE!

| xXemmaXx a răspuns:

Visul este de fapt subconstientul nostru care seara doar se hataraste la cea ce ai vrea sa faci laughing
sunteti meniti sa fiti impreuna chiar daca exista o diferenta de varsta cred ca tear accepta cu siguranta laughing
e o poveste minunata si nu ar trebui sa ramana asa cred car trebui sa continuii laughing te invidiiezi si iti dooresc bafta in al cuceri laughing