| anonim_4396 a întrebat:

Am avut un vis tare ciudat, imi puteti spune DACA inseamna ceva?

Eram la bunici in curte, unde aveam grija de caine. La un moment dat cainele incepe sa maraie, sa latre, isi arata coltii, se transforma intr-un sarpe, ma musca, apoi in timp ce cadeam la pamant urmand sa mor, ultimele cuvinte au fost "Iarta-ma Doamne!", dupa care m-am trezit.

2 răspunsuri:
| cokocosmy a răspuns:

Pai cainii mari is dusmani aia mici is prieteni cat despre sarpe ...cred ca ii tot dusman doar scrie si in biblie nu am citit biblia dar am auzit la ora de religielaughing
cat despre moarte is mai multe optiunii:
1. daca moare cineva drag tie il scapi de la moarte deci ii omori moartea ceva de genu...
2. daca mori inseamna boala ori:suparare sufleteasca, necaz.
cat de ce ai zis cand te-ai trezit ii dovada ca ai credinta in Dumnezeuhappy

apropo:cazatura inseamna stres probabil ai ceva probleme poate nu mai le faci fata

deci cred ca inseamna ceva adica fiecare lucru, vis is lasate cu un motivhappy
succes

| larysa69 a răspuns:

Daca visezi un caine la trand inseamna ca o sa ai o suparare, daca se repede la tine vei avea o suparare, sarpele inseamna ca o femeie de rea credinta iti poarta pica si moarte inseamna ca vei avea viata lunga. crede-ma am o carte cu vise in mana te astept si pe tine cu o fundita