| STyL3z a întrebat:

Am blocat pe cineva pe facebook... si acum nu mai pot sa ii vizionez pagina... cum pot sa'l deblochez?

Răspuns Câştigător
| Allwinx a răspuns:

Dai pe rotita in dreapta, setari de confidentialitate apoi scrie undeva in dreapta Block sau persoane blocate. dai acolo. cauti numele si dai deblocheaza

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

La fel cum l-ai blocat apoi trimite-i din nou cerere de prietenie

| STyL3z explică (pentru mona):

Nu mai pot sa intro pe pagina

| Butterflyaway a răspuns:

Dai la setari, dupa blocare, si te duci la pers resp si dai deblocare, si trebuie sa astepti putin pana poti intra din nou pe profilul pers resp.