| edym a întrebat:

Am cateodata momente in care ma plictisesc la calculator si incerc sa fac orice sa-mi treaca dar nu mai am ce! Ajutoor...(ofer panglica)

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

Stiu, si eu ma plictisesc de multe ori si pur si simplu nu mai am idei-pe ce sa ma mai uit. poti sa iti faci cont pe un site(facebook, etc) si astfel iti vei ocupa timpul cu cereri de prietenie sau alte chestii sau poti downloada filme pe care nu le-ai vazut. de asemenea nu este neaparata nevoie sa stai in fata calculatorului(nici nu este sanatos sa stai mult timp), poti iesi la o plimbare, in oras cu prietenii, etc. Sper ca te-am ajutat! funda?

1 răspuns:
| bubulinabia a răspuns:

Joaca ceva jocuri care tin mult.jocuri cu nivele, ar trebui sa te tina ocupat/a!big grin