| Cristinaaaaaaa a întrebat:

. Am cateva cosuri pe fata happy Sunt putine, dar vreau sa scap de ele. Spuneti-mi ceva masti naturale :d Si in cat timp se vad rezultatele? Fundaa :*

Răspuns Câştigător
| christian1man a răspuns:

Simplu_laughing)laughing seara dati cu zeama de lamie pe fatabig grin.cu lamaia mai bine zis.si iti trece, eu am incercattongue.si mai e una
uite id-ul meu ca e mai mult de scris

snoopdoog_yo

1 răspuns:
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Stiu ca suna ciudat si gretos dar ajuta 100%. Da-te cu pipi pe fata in fiecare dimineata( propriul tau pipi) si in 2 saptamani vei vedea o schimbare. Daca ai ff multe cosuri vor disparea in maxim o luna. Stiu ca e scarbos dar incearca.in plus se usuca imediat si nici nu mai miroase. dupa vreo jumate de ora dupa ce te-ai dat te poti spala pe fata.dar nu mai devreme pentru ca nu isi mai face efectul. Baftawinking