| marina1253 a întrebat:

Am ceva probleme cu computerul. Mi se restarteaza mereu, de fiecare data cand il aprind si este pe cale sa imi arate elementele de pe desktop mi se restarteaza. Stiti cumva de ce?

Răspuns Câştigător
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Adica? ti-am spus daca ai tot ce vrei tu in D, alea nu se sterg, iti trebuie un windows pe cd, care sa ti-l instaleze cineva care se pricepe sa iti bage programe bla bla bla ...si in C totul o sa fie schimbat si pe desktop, iar in D o sa le ai pe ale tale

6 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

S-ar putea sa ai virusi, mai bine baga-ti windows-ul iar happy

| marina1253 explică (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Pai am niste lucruri foarte importante in pc... nu pot cumva sa le salvez happy adica sa le recuperez?

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru marina1253):

Daca le ai salvate in D atunci sunt salvate, dar daca le salvezi in C, nu prea stiu ce ai putea face.thinking

| marina1253 explică (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Doamne deci esti ingerul meu pazitor happy thanks big grin dar trebuie sa ma duc cu hdd la altcineva ca sa copiez tot ce am pe el apoi sa fac cd cu ce am avut? sau exista alta modalitate?

| marina1253 explică (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Mersi big hug Chiar esti de ajutor

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru marina1253):

Npc :*

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru marina1253):

Adica? ti-am spus daca ai tot ce vrei tu in D, alea nu se sterg, iti trebuie un windows pe cd, care sa ti-l instaleze cineva care se pricepe sa iti bage programe bla bla bla ...si in C totul o sa fie schimbat si pe desktop, iar in D o sa le ai pe ale tale