| madalinaaa89 a întrebat:

Am citit prin intrebari si raspunsuri ca cerealele nu ingrasa, ci sunt o sursa de energie etc.Insa toate persoanele care au intrebat, au specificat ca mananca dimineata. Ei bine...eu mananc si dimineata si seara cereale cu lapte pentru ca simt nevoia sa mananc ceva mai "usor". Are ceva?

Apropo, mananc cereale din fulgi de porumb, cu miere, si muslihee hee

1 răspuns:
Abh
| Abh a răspuns:

Se recomanda sa se manance dimineata tocmai pentru ca iti dau energie, sunt satioase si mai lent digerabile.