| mioska a întrebat:

Daca mananc seara cereale cu lapte are ceva? Adica ingrasa?

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Depinde de cereale, ti le recomand pe cele integrale.Ai grija sa nu mananci din acelea cu ciocolata, sunt adevarate bombe calorice.

8 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Da, ingrasa!

| Ibrahimovic a răspuns:

Nu cred ca ingrasa, dar nu te feri sa nu mananci alta mancare pentru ca poti face sport si arzi caloriile dupawinking

| Iulian03 a răspuns:

Nu ingrasa.

| Allexandrascumpika17 a răspuns:

Depinde ce cereale mananci

| TheKillerrr a răspuns:

Din pacate ingrasa.happy

| LuCyAnHo a răspuns:

Depinde de care mananciwinking

| Etana a răspuns:

Daca cerealele sunt integrale, sau cat mai naturale in combinatie cu lapte nu foarte gras (desi eu le prefer cu iaurt si ma mentin in forma) nu ingrasa. Nicidecum cele combinate cu ciocolata, miere, deoarece pe langa ca ingrasa, zaharul din ele furnizeaza mai multa energie si risti sa ai si un somn agitat.

| Băă_AnTo_1998 a răspuns:

Depinde de ce fel de cereale si lapte... uitate pe etichetewinking