| ReadZore a întrebat:

Am cumparat un pc dar vreau sa stiu daca isi merita banii dau fundabig grin are procesor intel i5 3.0GHz. Placa de baza SKT 1155 QPI up to 6400MT/s, 2*DDR3 2600+(OC)DualChmax 8gb. placa audio realteK alc 887. Memorie 4096.Capacitate maxima memorie ram 8gb. 2 sloturi de memorie. 8 sloturi de usb. capacitate HDD 500. putere sursa 500W. Ce mi se pare mai slab este placa video se numeste. Inter(integrat in placa de baza) asta cred ca e cam slaba. Spuneti sincer dau funda.

Răspuns Câştigător
| Pufffx a răspuns:

Calculatoru este bun isi merita bani.Placa de baza nu este atat de importantabig grin daca te supara poti sa iti iei alta dar las-o ca e buna si a ta.

1 răspuns:
| Pufffx a răspuns:

Placa video*