| JustMe a întrebat:

Am cunoscut de ceva timp un baiat. el se comporta foarte frumos cu mine. un prieten de-al lui m-a chemat intr-o zi la el si mi-a spus ca X ma place si m-a intrebat daca eu il plac. iar eu am spus ca nu. cand l-am intrebat daca ma place el a zis ca nu si am mai vorbit cu niste prieteni de-ai lui si eu mi-au zis ca X asa se comporta cu o fata daca o place. eu nu prea stiu daca il plac... dar oare el ma place?

Răspuns Câştigător
| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Mai lasa timpul sa treaca!
Mai vb, imprieteniti'va!

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu cred ca el te placelove struck.Nu mai pierde timpulbig grin.

| marsy a răspuns:

De ce nu afli tu singura. eu as zice ca te place. daca are un comportament mai deosebit! Doar ca asteapta sh un rs de la tine!

| AdeLina a răspuns:

Incearca sa te imprietenesti cu el... Numai asa poti afla happy

| bittersweet a răspuns:

Daca tu i-ai spus prietenului lui ca nu iti place de el si pe urma acesta i-a spus... se prea poate ca el sa se comporte asa tocmai pentru ca s-a lovit de refuzul tau. Si acum nu vrea sa para ca ii place si ca umbla dupa o fata care nu e interesata de el.
Mai stati impreuna, iesiti, cu timpul o sa iti dai seama daca il placi si tu.

| kokolino a răspuns:

Poate...