| ionutionut333 a întrebat:

Am dat prea multe cereri pe Instagram și am fost blocat și de o săptămână întreaga poate chiar și mai mult nu mai pot da cereri la nici o persoana și nu știu ce sa fac, peste cât timp mi se va scoate Block ul?

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Cred că va trebui să aștepți vreo săptămână sau două.

| conaltura09 a răspuns:

In mod normal restrictia trece dupa 7 zile, insa difera de la situatie la situatie, poate sa dureze chiar si 14 zile sau in cel mai rau caz sa-ti restrictioneze contul permanent, adica sa ti-l inchida.