| Kenny a întrebat:

Am de facut niste fise cu notiuni de gramatica la engleza. Stiu ca as putea foarte bine sa caut pe google "notiuni de gramatica in limba engleza", dar imi da atatea rezultate si variante, incat nu stiu pe care sa le aleg. Apropo, sunt clasa a 6a.; D

2 răspunsuri:
| Kenny explică:

Am citit, dar nu crezi ca e o diferenta dintre o intrebare de genu' "faceti`mi si mie exercitiul asta la mate" si intrebarea mea? happy
Nu am cerut nimanui sa imi faca tema, doar am intrebat daca stie careva un site cu notiuni de gramatica in limba engleza accesibile pentru clasa a6a. Smartass;/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ai citit regulamentul inainte de a posta?