| Alee_9909 a întrebat:

Am de facut un desen cu tema "Mos craciun aduce daruri de la CArrefour" ce idei aveti?

Răspuns Câştigător
| RoxAnana a răspuns:

Pai deseneaza un copil care se gandeste langa brad ca mos craciun aduce daruri de la carrefour si fa-l intr-o bucla ca sa zic asa pe mosu luand cadouri de pe raft...

sau il poti desena pe mosu langa brad punand cadouri si cateva pungi pe care sa scrie carrefourlaughing nu stiu astea's parerile mele bafta:*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deseneaza carrefourul cu mosu avand cadouri in manapumpkinbafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gogutza
Mos Cracin nu exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iani p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna mos craciun fa tu sa deseneaza cu mos craciun ca esti de iarna