| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa fac un desen cu titlul "Mos Craciun poposeste la Carrefour" ma puteti ajuta cu niste idei?

7 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Mos Craciun in sanie in fata Carregour-ului.

| TomaSorinel1974 a răspuns:

Ai putea sa il desenezi pe mosu chiar"poposind" pe ceva marog tu alegi da sa fie in Carfor cu sacu gol sau chiar uitandu-se la un raion de jucari fundita

| Fiona232 a răspuns:

Ai putea sa il desenezi pe Mos Craciun iesind din Carrefour cu un cos plin de jucarii. Ori sa il desenezi daruind cadouri in fata magazinului. Tu alegi.

| KrYsTy2OOO a răspuns (pentru Fiona232):

E o idee buna, merci cred ca asta voi desena...

| Fiona232 a răspuns:

Funda?

| OanaMajoMadness a răspuns:

Si eu de facut desenul acesta.Eu l.am facut pe Mos Craciun cu traista lui, plina cu cadouri, iar pe traista voi scrie Carrefour (si sigla). Mosul va sta langa un brad unde vor fi, de asemenea, multe cadouri. Sper ca citind asta ti.au venit niste idei. funda te rog

| Stefania_Marinela_1982 a răspuns:

Multumesc! Voi desena pe mos cu sacul pe spate scriind pe el carrefour, si un brad cu jucarii sub el.