| silviutzu97 a întrebat:

Am de facut un fel de proiect la bio despre ecosisteme de padure. Am de facut despre taigaua ruseasca si canadiana si despre padurea amazoniana. Aici este problema: nu gasesc destule informatii despre taigaua canadiana. Puteti sa imi dati un site unde pot gasi destule informatii? Sau macar alte ecosisteme de paduri de pe Terra ca sa pot sa scriu cevabig grin

2 răspunsuri:
| CanutaOmsucit a răspuns:

Funda nu imi trebuie deoarece raspunsul meu nu o sa-ti fie pe plac, daca invatai stiai si nu vreua sa incalc regulile TPU si anume aceea ca este interzisa rezolvarea temelor pentru acasa

| silviutzu97 explică (pentru CanutaOmsucit):

Bai desteptule eu nu vreau sa imi dai tema, vreau sa imi dai niste link-uri daca stii, ca oricum la ce profa am normal ca nu o sa-i convinga ce o sa imi dai tu. Nu degeaba te numesti CanutaOmsucit