| me_3408 a întrebat:

Am de gand, sa calatoresc cu compania Blue Air spre Anglia, in august. Vreau sa va intreb, daca ati mai calatorit cu aceasta companie, ce conditii de zbor sunt, este confortabil? M-am uitat pe site, dar logic ca aveau cele mai bune conditii, asa sunt toate, mi s-a intamplat la Wizzair, pe site scria ca sunt cele mai bune conditii, dar scaunele erau foarte foarte inghesuite, abia puteam eu, un copil de 12 ani sa imi indoi genunchi, deci... vreau sa aflu din experienta personala, de conditiile Blue air, FUNDITA happy

Răspuns Câştigător
| Lorena_6952 a răspuns:

Eu am mers in Spania cu aceasta firma si m-am simtit foarte bine.

1 răspuns:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Bună, Alisia! Eu am zburat doar cu Wizzair spre Luton, Marea Britanie. Pot să-ți spun ca într-adevăr scaunele sunt inconfortabile, însă nu am avut nici un minut întârziere la plecare sau la sosire.
Am prieteni care au zburat cu Blue Air și nu au fost mulțumiți pentru că există intârzieri sau anulări, iar bagajele s-au rătăcit, au fost nevoiți să se întoarcă la aeroport după câteva zile să le recupereze.
Alegerea îți aparține, așa, toți își laudă marfa.
Mari succese!