| MxR a întrebat:

Am de scris o tema ( si stiu ca nu se fac teme pe TPU, dar pe bune! care nu si-a copiat odata o tema de aici?! ) revin : am de scris o comparatie intre mama lui lucian blaga si mama lui ion creanga. 2 asemanari si 2 deosebiri! va rog ajutati`ma. Ofer funda. multumesc mult!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Domnişoară,dacă ştii că nu e voie să postezi rezolvări de teme pe TPU, de ce postezi?
Mai citeşte odată regulamentul site-ului, poate-ţi spune ceva,
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Te pup!

| MxR explică (pentru anonim_4396):

Vai. ironia e la ea acaasa.

1 răspuns: