| NarcysaNarcy a întrebat:

Am descarcat photoshop. Unde il gasesc ( in PC ) ca sa intru in el?

6 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna,poti sa dai pe search si sa scrii numele fisierului si asa il vei gasi.
Numai bine.

| FearOfTheDark a răspuns:

De unde l-ai descarcat? Poti sa imi dai un link te rog.Si in legatura cu intrebarea:s-ar putea sa ai in pc un folder "downoad"(stiu ca si eu am). Daca nu ai...pai nu stiu sad.

| NarcysaNarcy explică (pentru FearOfTheDark):

Pai, o prietena m-a ajutat. Dar nu stiu daca de acolo trebuie descarcat. Am descarcat eu ceva ( ea a zis ca e photoshop, dar nu sunt prea sigura )

| Kathya a răspuns (pentru NarcysaNarcy):

Cel mai sigur ca sa afli, intri in browser la setari, si acolo ar trebui sa iti apara unde ti se descarca fisierele.

| Kathya a răspuns:

Incearca in my computer, in stanga la downloads sau in c: tot intr-un folder denumit download