| ionutionut333 a întrebat:

Am ditai fundul si e rusinos ca baiat sa ai un fund mare...Cum fac sa ard grasimi sa scap de el? Vreau neaparat, se poate face ceva?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu e deloc rusine sa ai fund mare lol, din contra

| Freya1 a răspuns:

Acuma depinde cat de mare e.
Nu este neaparat rusine pentru ca multi isi doresc sa aiba macar fund in pantaloni, nu sa stea pe ei ca si pe gard.Dar daca esti tu rotunjor cu totul (adica gras) atunci da, faci sport si ti diete.

| ionutionut333 explică (pentru Freya1):

Pai asta e faza ca subt slab cu ditai fundu

| Freya1 a răspuns (pentru ionutionut333):

Pai nu este nimic rau in asta.
Sti cati ar vrea sa aiba fund in pantaloni?

| ionutionut333 explică (pentru Freya1):

Poate dar ştiu pe cineva care nu ar vrea să aibă..adică eu laughingam fundul mai mare ca al unor fete...

| Freya1 a răspuns (pentru ionutionut333):

E aiurea sa nu ai c.ur in pantaloni sincer...Mandrestete cu el.
Nu l-ai vazut pe bendeac?

| LPCTSTR a răspuns:

Sport.
Alergat.
Sport.

| Andrei899 a răspuns:

Sport si dieta