| Yashmine a întrebat:

Buna TPU : vreau sa-mi cumpar un aparat foto nu prea performant dar sa faca poze bune.
Aveti idei? Va rog frumos nu ma pricep si nu as vrea sa fac o alegere gresita.

Răspuns Câştigător
| coolboycatalin31 a răspuns:

Eu am un Nikon coolpix si face pozele foarte bine.
Iti recomand atunci cand te duci sa-ti cumperi un aparat foto sa testezi mai multe modele de aparate sa vezi care-ti place.

3 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Eu am unul Kodak si merge foarte bine

| nalexuta a răspuns:

Buna eu am Fujifilm si e foarte bun face pozele ff bune si nu e foarte scump funda pls

| PiggyBank11 a răspuns:

Eu am un Nikon CoolPix p510 si sunt foarte multumita de el. Pozele sunt la calitate de DSLR, are un zoom fenomenal (!), este relativ mic si nici foarte scump. (cand l-am luat eu era 20 mil., acum cred ca e 17-18) Sper ca ti-am fost de ajutor Funda?