| fluturas a întrebat:

Am downloadat photoshop CS2 si apoi l'am instalat, dar dupa ce se termina de instalat imi apare o pagina cu photoshop read me wordpad mai departe nu stiu ce sa fac ma poate ajuta candva? va rog mult kiss

Răspuns Câştigător
| lara7 a răspuns:

Da-i X, Esc si porneste programul...acel Read Me este pentru a te informa despre prog...sau cv d genul asta... dar fara importanta... te pup ceau

2 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Sari peste readme si cauta sa pui serialul, ca sa iti mearga.

Răspuns utilizator avertizat