| oWnYou a întrebat:

Am downloadat niste tipuri de scris pentru PhotoShop dar nu stiu unde trebuie sa le pun pentru a le folosi.

Dati exemple D:/Instal/PS/... mai departe nu stiu unde sa intru pentru a le pune.

Cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

In folderul "Fonts" din windows.

3 răspunsuri:
| becouse a răspuns:

De ce nu-ti descari gimp 2? e un program mult mai usor de folosit!

| IustinGood a răspuns (pentru becouse):

Da, dar are foarte multe limitari, si nu are atat de multe optiuni ca photoshop-ul.

| Eraser21 a răspuns:

Start->Control Panel->Fonts.Aici dai paste font-urilor pe care vrei sa le adaugi!