| Diana_Dia_2000 a întrebat:

Am exagerat mult cu fructele azi? Am mancat o piersica,o nectarina, pepene si prune.

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Nu ai exagerat... stai linistita! Eu de obicei mananc cate 2-3 mere, 2-3-4 caise, 2 piersici, o felie sau doua de pepene si n-am nimica.

| Axys a răspuns (pentru RareşTPUro):

:3 acelasi raspuns l-as fi dat si eu nu e exagerat de loc big grin felicitari pentru fundita big grin

| RareşTPUro a răspuns (pentru Axys):

Multumesc frumos! ^_^batting eyelashes

4 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Nu, atâta timp cat te-ai hidratat foarte bine nu ai exagerat, dar ți-aș sugera sa mănânci si ceva legume gătite la aburi la pranz, sa nu faci foamete deoarece dereglează metabolismul si provoacă stres.winking

| Valentina_Tatiana_1985 a răspuns:

Nu, nu ai exagerat.E ok să mananci fructe. Te hidratezi ✋