| anonim_4396 a întrebat:

Am examen de licenta si nu stiu cum sa ma imbrac, eu am o fusta care incepe de sub piept,e cu talie inalta si ziceam sa o iau cu camasa alba,dar e prea colorata parca, iar ceva negru nu am.Voi ce ziceti?

1 răspuns:
| Yana a răspuns:

Nu ai precizat ce culoare e fusta. Nu stiu ce sa zic, dar parerea mea e ca tinuta ar trebui sa fie totusi clasica, cu tente de office. Ideea cu fusta si camasa alba e buna. Poti sa iei in considerare si ideea unui pantalon calcat la dunga bleumarin/gri. Bafta la licenta!