| Ofatamisterioasa13 a întrebat:

Am facut o mare boacanasad si nu stiu cum sa fac sa fie bine i-am promis prietenei mele ca n`o sa ma mai scap cand imi zice un secret si m`am scapat is o gura spartacrying i-am facut probleme ma simt ca dracu crying ce sa fac sa rezol aceasta situatie si sa n`o fac sa`si piarda increderea in mine de totcrying regret nespus ca s`a intamplat dar nu stiu cum de mi-a scapatcrying ce sa fac sa numai fiu asasad si sa pot sa stii un secretcrying?

5 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Ii spui celui ce stie acel secret ca sa nu mai spune nimanui.si tu gandeste de 2 ori inainte sa faci ceva! laughing

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Nu-i chiar o problema oamenii de azi barfesc mereuoh go ondar mai bine ar fi sa-i spuitonguetonguesi sa vezi ce va decide eahappy...iti urez BAFTA!

| Allegria a răspuns:

Pai...este o situatie destul de nasoala.
Dar cel mai bine este sa vorbesti cu ea si sa iti ceri scuze...si sa ii explici cum s-a intamplat...
Bafta :*

| mihaelutzamy a răspuns:

Nu mai e cale de intoarcere.Prietena ta de acum increderea in tine o va avea asa...nu stiu cum sa-ti zic.Inainte asa eram si eu, dar m-am schimbat.asteaPTA sa treaca timpul si vei vedea ca te vei schimba si tu. O sa stii sa tii un secret! bafta:*

| lalaliela a răspuns:

Asta e, fapta deja e facuta. incearca sa-i explici ca n-a fost cu intentie si te va ierta, insa increderea ei nu va mai fi la fel.
te inteleglaughing, eu, de cativa ani, inainte sa mi se spuna un secret le spun oamenilor sa nu se bazeze pe tacerea mea, pentru ca nu stiu sa tin secrete. asa fac si cu promisiunile, am invatat sa nu promit nici macar in numele meu.
xD bafta.