| d3utzsa a întrebat:

Am fost cu un baiat alex 1 an si 2 luni:X

pot sa spun ca as face orice pentru el la cat de mult il iubesc, dar ce-a fost s-a terminathee hee...
am hotarat sa ne desp pentru ca el mi-a spus ca nu mai are rost sa continuam pentru ca nu mai tine la minesad
cu toate ca nu am fost de acord am acceptat el nestiind ca am suferit o perioada de timp destul de indelungata.

timp de 6 luni nu am mai stiut nimic unul de altul, iar aseara m-a cautat iar, si a vb fff frumos cu mine...nu stiu ce sa credcrying

oare vrea sa ne impacam? sau mai tine la mine?sad

sau vrea doar sa isi bata joc de minecrying

ce sa fac?sadajutati-ma plsss

4 răspunsuri:
| AngoOra a răspuns:

Exista 2 posibilitati:
1.are respect pentru tine, si de aceea ar vrea sa pastrati legatura si sa fiti prieteni(daca nu a mers o relatie intre voi asta nu inseamna ca nu mai trebuie sa va vorbiti deloc unul altuia)
2. ori iti simte prea mult lipsa si si-a dat seama cat de mult tine la tine
rasp il poti afla doar tu, caci noi nu avem de unde sa-l stim big grin
intreaba-l si tu cum ar vrea el sa fie relatia dintre voi
bafta :X

| d3utzsa explică:

Multumesc pentru raspunsuri:X:*

| Stephanie_2959 a răspuns:

Eu cred ca tine la tine.sau inca te iubeste.adica nu cred casi bate joc dupa ce ai fost cu el un an.big grin

| lollipop_2620 a răspuns:

Pai de ce nu il intrebi chiar tu?